menu

De plaats om elkaar te ontmoeten, te recreëren en samen te werken

Activiteit

Lezing: Hoogsensitiviteit

  • Datum:
  • Tijd: uur - uur
  • Locatie: Het Huis van Waalre

Hoogsensitieve personen zijn gevoeliger voor prikkels en verwerken deze dieper. Voorbeelden van prikkels zijn: licht, geluid, geur, smaak, maar ook bijvoorbeeld emoties en sociale prikkels. Ongeveer 1 op de 5 mensen is hoogsensitief. Dus grote kans dat jij of iemand uit je omgeving ook hoogsensitief is.

Er zijn twee typen hoogsensitieve personen: de rustzoeker en de prikkelzoeker. De rustzoeker is rustig, bedachtzaam en vermijdt het liefst prikkels. De prikkelzoeker zoekt prikkels juist bewust op, houdt van nieuwe ervaringen en is impulsiever.

In de lezing wordt nog meer verteld over wat hoogsensitiviteit is, er worden een aantal wetenschappelijke onderzoeken besproken en je krijgt tips en tools. Er is ook aandacht voor de nadelen, maar het zal voornamelijk gaan over de voordelen van hoogsensitiviteit.

Wegens overweldigende belangstelling vorig jaar wordt deze lezing opnieuw gegeven door Lucas Koelemij. Hij heeft zich uitgebreid verdiept in dit onderwerp en helpt al jarenlang mensen op het gebied van hoogsensitiviteit.

Aanmelden

Entreeprijs € 5 per persoon, contant te betalen bij binnenkomst.

Stuur een e-mail naar vuwaalre@gmail.com met de mededeling:
“Inschrijving voor de lezing Hoogsensitiviteit door Lucas Koelemij op 3 februari 2025”

Vermeld hierbij uw naam en die van eventuele anderen die met u meekomen.