menu

De plaats om elkaar te ontmoeten, te recreëren en samen te werken

Activiteit

Poppenkast Pluim speelt: "Hoor wie klopt daar kinderen?"

  • Datum:
  • Tijd: uur - uur
  • Locatie: Bibliotheek

Hooggeëerd publiek! Voor de allerjongsten komt Poppenkast Pluim naar de bibliotheek met een kleine Sinterklaas-poppenkastvoorstelling.

Bij binnenkomst kunnen de kinderen rustig kennismaken met de popjes en de poppenkast. Daarna begint de voorstelling! Achteraf is er alle tijd om de poppen nog even te ontmoeten en afscheid te nemen.

Annemieke Brouwers volgde lang geleden de Pedagogische Academie in Eindhoven en daarna de Kunstacademie in Tilburg. 25 jaar geleden kroop ze achter een poppenkastje tijdens een juffen-dag op de basisschool van haar zoon. Ze had er zoveel lol in dat ze steeds opnieuw achter het poppenkastje belandde. Eerst waren daar de handpopjes Pluim en Vlecht en na haar deelname aan de Jan Klaassen-Academie in Amsterdam (2014) kwamen Jan Klaassen en Katrijn in haar poppenkast tot leven en werd poppenkastspeler haar beroep. Tot op heden speelt Annemieke Jan Klaassen-voorstellingen op tal van locaties in en buiten de regio.

Voor deze Sint-voorstelling heeft ze de kleine handpopjes Pluim en Vlecht uit de ouwe doos tevoorschijn gehaald om aan te sluiten bij de belevingswereld van haar allerjongste publiek. Komt dat zien!

Doelgroep 2 à 3 jaar.